Často kladené otázky

Môžem prihlásiť svoje dieťa do kurzu, ak nespĺňa požadovaný vek?

Bohužiaľ, to nie je možné. Dieťa musí v deň nástupu do kurzu spĺňať minimálny požadovaný vek pre daný kurz, rovnako ako nesmie byť staršie ako je maximálny povolený vek. Do kurzu sa však možno prihlásiť počas celého roka, ak je v ňom voľná kapacita, t.j. ihneď po dosiahnutí požadovanej vekovej hranice.

Môžem si rezervovať miesto v kurze ešte pred oficiálnym otvorením registrácií?

Rezervácia miesta dopredu bohužiaľ možná nie je, prihlásenie je možné len po oficiálnom otvorení registrácií.

Môžem s dieťaťom prísť na ukážkovú lekciu a až potom sa prípadne zaregistrovať?

Účasť na tréningu je vzhľadom na obmedzenú kapacitu kurzu možná len po predchádzajúcej registrácii (cez registračný formulár na našej webovej stránke), ktorej súčasťou je aj platba. Garantujeme však vrátenie peňazí v prípade, že sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete po prvom tréningu v kurze nepokračovať. Tento úvodný tréning slúži ako ukážkový a môžu na ňom byť prítomní rodičia.

Nedarí sa mi zaplatiť cez platobnú bránu, môžem poslať peniaze priamo na váš bankový účet?

Za účelom správnej účtovnej evidencie je nutné vykonať platbu prostredníctvom platobnej brány a nie je možné platbu poslať platobným príkazom na náš účet. Ak sa vám platbu cez platobnú bránu nedarí vykonať, skúste ju vykonať z iného webového prehliadača, počítača alebo mobilného telefónu. Prípadne skúste použiť inú platobnú kartu alebo si, prosíme, vyberte inú metódu platby.

Zaplatil som kurzovné, ale neprišlo mi potvrdenie o registrácii a platbe, čo s tým?

Skontrolujte si, prosím, vo svojej e-mailovej schránke priečinky určené pre hromadnú poštu alebo spam, kam e-maily od nás občas omylom spadnú. Ak potvrdenie nenájdete ani tam, napíšte nám na info@gymnathlon.sk a pošleme Vám nové.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí, ak sa rozhodnem účasť v kurze zrušiť?

Podmienkou garancie vrátenia 100% kurzovného je odoslanie žiadosti do troch dní po konaní prvého tréningu od Vášho prihlásenia sa do kurzu. V ostatných prípadoch (ak je žiadosť podaná neskôr) sa postupuje na základe platných storno podmienok.

Chcel by som zrušiť účasť dieťaťa v kurze, ako mám postupovať?

Zrušenie účasti dieťaťa v kurze je posudzované na základe platných storno podmienok uvedených na webe Gymnathlonu. V prípade, že si prajete zrušiť účasť svojho dieťaťa v kurze Gymnathlon, pošlite žiadosť na info@gymnathlon.sk. Ak budete spĺňať podmienky pre vrátenie peňazí, budú Vám zaslané späť na účet, z ktorého bolo kurzovné hradené. Výška vrátenej čiastky závisí na počte prebehnutých tréningov od prihlásenia dieťaťa do kurzu bez ohľadu na to, či sa ich zúčastnilo.

Poskytujete finančnú kompenzáciu v prípade, že je dieťa choré a nemôže sa zúčastniť tréningu?

Ak dieťa chýba z dôvodu bežného sezónneho ochorenia, ako sú rôzne virózy, angína a pod., finančnú kompenzáciu neposkytujeme. Dlhodobejšiu absenciu z dôvodu vážnejšieho ochorenia, úrazu, operácie a pod. posudzujeme individuálne na základe žiadosti zaslanej na info@gymnathlon.sk a v takom prípade je kompenzácia možná.

Je možné nahradiť si lekcie, ktorých sa dieťa nezúčastnilo?

Bohužiaľ, náhrady zа zameškané lekcie z organizačných dôvodov neposkytujeme.

Je možné po zaplatení alebo v priebehu sezóny zmeniť kurz za iný (napr. z dôvodu zmeny preferencie lokality alebo času)?

Áno, je to možné, ak je vo Vami preferovanom kurze voľná kapacita. V prípade záujmu o zmenu, prosím, kontaktujte nás na info@gymnathlon.sk.

Koľko má kurz lekcií, kedy začína a ako dlho trvá?

Všetky kurzy majú 32 lekcií a sú rozdelené na prvý a druhý polrok po 16 lekcií. Dĺžka kurzu je závislá na štátnych sviatkoch, prázdninách, príp. iných dňoch voľna vyhlásených školou - v týchto dňoch sa netrénuje a dĺžka kurzu sa adekvátne predlžuje tak, aby bol zachovaný počet 16 lekcií za polrok a celkovo 32 lekcií za školský rok. Všetky kurzy začínajú v septembri a s ohľadom na vyššie uvedené končia v máji alebo júni.

Ako dlho trvá prvý polrok a kedy začína druhý?

Oba polroky majú 16 lekcií a naväzujú na seba bez prestávky. Začiatok druhého polroku sa teda odvíja od konca prvého, ktorého dĺžka je závislá na počte dní, kedy sa netrénuje (viď otázka vyššie).

Chcel by som ospravedlniť svoje dieťa z lekcie, príp. sa opýtať na konkrétne záležitosti týkajúce sa tréningu, na koho sa mám obrátiť?

V organizačných veciach týkajúcich sa tréningu kontaktujte, prosím, priamo svojho trénera.

Môžem si na kurz Baby vziať bábätko/batoľa?

Po dohode s trénerom, je možné vziať na kurz Baby malé bábätko, ktoré by však malo byť v nosiči či šatke, alebo umiestnené v autosedačke z dôvodu bezpečnosti. Keďže sa jedná o cvičenie rodičov s deťmi, rodič by sa mal plne venovať cvičiacemu dieťaťu. U detí starších ako 1 rok je teda účasť neodporúčaná.