NOVINKA! Nezáväzne si rezervujte miesto na kurze už dnes!

COVID-19: INFORMÁCIE O PRIEBEHU KURZOV

Vzhladom k aktuálnej situácií ohladom ochorenia Covid-19 a jeho dynamickému a často nepredvídatelnému vývoju by sme chceli rodičov uistiť o postupe a zásadách, ktoré budeme ako Gymnathlon v súvislosti s priebehom kurzov uplatňovať.

• Našim primárnym cieľom je, aby deti mali možnosť športovať a Gymmathlon im mohol v maximálnej možnej miere prinášať radosť z pohybu.
  • Za každej situácie budeme rešpektovať a dodržiavať aktuálne nariadenia vlády.
  • Pokiaľ tieto nariadenia akýmkoľvek spôsobom obmedzia alebo prerušia priebeh Gymnathlonu, trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.

AKTUÁLNE INFORMÁCIE (naposledy aktualizované 23.2.2021):

• Od apríla 2021 plánujeme spustiť vonkajší program Gymnathlon, viac info už čoskoro.
    100% garancia vrátenia peňazí v prípade, že kurz nebude možné spustiť najneskôr od 19.4.2021
  • Všetky kurzy Gymnathlon su prerušené až do odvolania.

6-9 rokov
školáci
obľúbených športov
Športová analýza SportAnalytikTM

Športový program pre deti vo veku od 6 do 9 rokov

Pokročilý športový program určený pre školákov od 6 do 9 rokov, ktorého cieľom je zoznámiť deti so základmi 6 obľúbených športov a spoznať ich športové predpoklady.

Pestré tréningy vedené 2 trénermi sú postavené na koncepte všestrannosti a zamerané postupne na výuku základov tenisu, gymnastiky, volejbalu, atletiky, basketbalu a parkúru. Kurz je zakončený analýzou športových predpokladov SportAnalytik s identifikáciou silných stránok a odporučením vhodných športov. Tréningové plány jednotlivých športov boli vytvorené v spolupráci so športovými klubmi, zväzmi a odborníkmi z FTVS UK Praha.

Deti zbierajú motivačné samolepky do svojich herných plánov a kurzom ich sprevádza obľúbený maskot opička Max.

Zvoľte si mesto

pavol@gymnathlon.sk

info@gymnathlon.sk

(pondelok-piatok, 9:00-15:00)

"Naším veľkým prianím je, aby si deti šport a pohyb zamilovali. K tomu im chceme pomôcť tým, že im ho predstavíme ako zábavu a hravú aktivitu a nie ako náročný dril. Chceme, aby bol každý gymnathlon tréning silným emočným zážitkom, kde deti zabudnú na okolitý svet. Chceme, aby odchádzali a znovu prichádzali nadšené a šťastné. Chceme, aby Gymnathlon bol jedným z prvých krôčkov na ceste k celoživotnej láske k športu."

Zakladatelia
Jan Březina a Martin Jahoda
Športu zdar!

Korešpondenčná adresa

Šport pre novú generáciu, o. z.

Jamnického 12, 841 05 Bratislava

Ďakujeme partnerom za spoluprácu

Podmienky športového programu Gymnathlon| Informácie ku spracovaniu osobných údajov