Prihláste sa do kurzu za zníženú cenu!

Postup v prípade prerušenia kurzov z dôvodu ochorenia COVID-19

Vzhľadom k aktuálnej situácií ohladom ochorenia COVID-19 a jeho dynamickému a často nepredvídateľnému vývoju by sme chceli rodičov uistiť o postupe a zásadách, ktoré budeme ako Gymnathlon v súvislosti s priebehom kurzov uplatňovať. Našim primárnym cieľom je, aby deti mali možnosť športovať a Gymnathlon im mohol v maximálnej možnej miere prinášať radosť z pohybu.

Pokiaľ tieto nariadenia akýmkoľvek spôsobom obmedzia alebo prerušia priebeh kurzov, v Gymnathlone budeme uplatňovať jedno z nasledujúcich riešení, vždy od aktuálnej situácie v závislosti od doby trvania obmedzení alebo prerušení kurzov:

Krátkodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 30.11.2021):
  • Trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.
  • Začiatok 2. polroku bude ihneď po skončení 1. polroku.
Strednodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 28.02.2022):
  • Kurz Gymnathlon sa presúva do 2. polroku a trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.
  • V prípade zákazu trénovania v interiéri budú kurzy presunuté do exteriéru. Náplň tréningov bude prispôsobená aktuálnemu počasiu a lokalite, aby sme vždy zabezpečili 100% športový zážitok detí.
Dlhodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 30.04.2022):
  • Kurzy budú pokračovať do konca sezóny (jún 2022).
  • Alikvótna čiastka bude vrátená vo forme:
    • zľavového kupónu do ktoréhokoľvek letného tábora Gymnathlon,
    • zľavového kupónu do ktoréhokoľvek kurzu v novej sezóne 2022/2023,
    • prevodom na Váš účet.
Za každej situácie budeme rešpektovať a dodržiavať aktuálne nariadenia vlády.

6-9 rokov
školáci
obľúbených športov
Športová analýza SportAnalytikTM

Športový program pre deti vo veku od 6 do 9 rokov

Pokročilý športový program určený pre školákov od 6 do 9 rokov, ktorého cieľom je zoznámiť deti so základmi 6 obľúbených športov a spoznať ich športové predpoklady.

Pestré tréningy vedené 2 trénermi sú postavené na koncepte všestrannosti a zamerané postupne na výuku základov tenisu, gymnastiky, volejbalu, atletiky, basketbalu a parkúru. Kurz je zakončený analýzou športových predpokladov SportAnalytik s identifikáciou silných stránok a odporučením vhodných športov. Tréningové plány jednotlivých športov boli vytvorené v spolupráci so športovými klubmi, zväzmi a odborníkmi z FTVS UK Praha.

Deti zbierajú motivačné samolepky do svojich herných plánov a kurzom ich sprevádza obľúbený maskot opička Max.

Zvoľte si mesto

pavol@gymnathlon.sk

info@gymnathlon.sk

(pondelok-piatok, 9:00-15:00)

"Naším veľkým prianím je, aby si deti šport a pohyb zamilovali. K tomu im chceme pomôcť tým, že im ho predstavíme ako zábavu a hravú aktivitu a nie ako náročný dril. Chceme, aby bol každý gymnathlon tréning silným emočným zážitkom, kde deti zabudnú na okolitý svet. Chceme, aby odchádzali a znovu prichádzali nadšené a šťastné. Chceme, aby Gymnathlon bol jedným z prvých krôčkov na ceste k celoživotnej láske k športu."

Zakladatelia
Jan Březina a Martin Jahoda
Športu zdar!

Korešpondenčná adresa

Šport pre novú generáciu, o. z.

Jamnického 12, 841 05 Bratislava

Ďakujeme partnerom za spoluprácu

Podmienky športového programu Gymnathlon| Informácie ku spracovaniu osobných údajov