Prihláste sa do kurzu za zníženú cenu!

Postup v prípade prerušenia kurzov z dôvodu ochorenia COVID-19

Vzhľadom k aktuálnej situácií ohladom ochorenia COVID-19 a jeho dynamickému a často nepredvídateľnému vývoju by sme chceli rodičov uistiť o postupe a zásadách, ktoré budeme ako Gymnathlon v súvislosti s priebehom kurzov uplatňovať. Našim primárnym cieľom je, aby deti mali možnosť športovať a Gymnathlon im mohol v maximálnej možnej miere prinášať radosť z pohybu.

Pokiaľ tieto nariadenia akýmkoľvek spôsobom obmedzia alebo prerušia priebeh kurzov, v Gymnathlone budeme uplatňovať jedno z nasledujúcich riešení, vždy od aktuálnej situácie v závislosti od doby trvania obmedzení alebo prerušení kurzov:

Krátkodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 30.11.2021):
  • Trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.
  • Začiatok 2. polroku bude ihneď po skončení 1. polroku.
Strednodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 28.02.2022):
  • Kurz Gymnathlon sa presúva do 2. polroku a trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.
  • V prípade zákazu trénovania v interiéri budú kurzy presunuté do exteriéru. Náplň tréningov bude prispôsobená aktuálnemu počasiu a lokalite, aby sme vždy zabezpečili 100% športový zážitok detí.
Dlhodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 30.04.2022):
  • Kurzy budú pokračovať do konca sezóny (jún 2022).
  • Alikvótna čiastka bude vrátená vo forme:
    • zľavového kupónu do ktoréhokoľvek letného tábora Gymnathlon,
    • zľavového kupónu do ktoréhokoľvek kurzu v novej sezóne 2022/2023,
    • prevodom na Váš účet.
Za každej situácie budeme rešpektovať a dodržiavať aktuálne nariadenia vlády.

4-6 rokov predškoláci
kľúčových zručností
Rozvoj
osobnosti

Športový program pre deti vo veku od 4 do 6 rokov

• hravé všestranné tréningy s 2 trénermi
  • dôraz na maximálny zážitok
  • budovanie motivácie a tímového ducha
  • 12 kľúčových pohybových zručností
  • metodika od odborníkov z FTVS UK Praha

Športový program určený predškolákom od 4 do 6 rokov, ktorého cieľom je budovať všestrannosť a motiváciu k pohybu.

Hravé tréningy vedené 2 trénermi sú založené na pestrom mixe atletických cvičení, gymnastických cvičení a pohybových hier, s dôrazom na rozvoj tímového ducha. Náplň hodín je zostavená odborníkmi z FTVS UK Praha tak, aby sa deti naučili 12 kľúčových pohybových zručností odpovedajúcich ich veku.

Svoj pokrok môžu sledovať v herných plánoch, do ktorých zbierajú motivačné samolepky. Celým kurzom ich sprevádza obľúbený putovný maskot opička Max.

Zvoľte si mesto

pavol@gymnathlon.sk

info@gymnathlon.sk

(pondelok-piatok, 9:00-15:00)

"Naším veľkým prianím je, aby si deti šport a pohyb zamilovali. K tomu im chceme pomôcť tým, že im ho predstavíme ako zábavu a hravú aktivitu a nie ako náročný dril. Chceme, aby bol každý gymnathlon tréning silným emočným zážitkom, kde deti zabudnú na okolitý svet. Chceme, aby odchádzali a znovu prichádzali nadšené a šťastné. Chceme, aby Gymnathlon bol jedným z prvých krôčkov na ceste k celoživotnej láske k športu."

Zakladatelia
Jan Březina a Martin Jahoda
Športu zdar!

Korešpondenčná adresa

Šport pre novú generáciu, o. z.

Jamnického 12, 841 05 Bratislava

Ďakujeme partnerom za spoluprácu

Podmienky športového programu Gymnathlon| Informácie ku spracovaniu osobných údajov