COVID-19: INFORMÁCIE O PRIEBEHU KURZOV

Vzhladom k aktuálnej situácií ohladom ochorenia Covid-19 a jeho dynamickému a často nepredvídatelnému vývoju by sme chceli rodičov uistiť o postupe a zásadách, ktoré budeme ako Gymnathlon v súvislosti s priebehom kurzov uplatňovať.

• Našim primárnym cieľom je, aby deti mali možnosť športovať a Gymmathlon im mohol v maximálnej možnej miere prinášať radosť z pohybu.
  • Za každej situácie budeme rešpektovať a dodržiavať aktuálne nariadenia vlády.
  • Pokiaľ tieto nariadenia akýmkoľvek spôsobom obmedzia alebo prerušia priebeh Gymnathlonu, trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.

AKTUÁLNE INFORMÁCIE (naposledy aktualizované 23.2.2021):

• Od apríla 2021 plánujeme spustiť vonkajší program Gymnathlon, viac info už čoskoro.
    100% garancia vrátenia peňazí v prípade, že kurz nebude možné spustiť najneskôr od 19.4.2021
  • Všetky kurzy Gymnathlon su prerušené až do odvolania.

4-6 rokov predškoláci
kľúčových schopností
Rozvoj
osobnosti

Športový program pre deti vo veku od 4 do 6 rokov

• hravé všestranné tréningy s 2 trénermi
  • dôraz na maximálny zážitok
  • budovanie motivácie a tímového ducha
  • 12 kľúčových pohybových schopností
  • metodika od odborníkov z FTVS UK Praha

Športový program určený predškolákom od 4 do 6 rokov, ktorého cieľom je budovať všestrannosť a motiváciu k pohybu.

Hravé tréningy vedené 2 trénermi sú založené na pestrom mixe atletických cvičení, gymnastických cvičení a pohybových hier, s dôrazom na rozvoj tímového ducha. Náplň hodín je zostavená odborníkmi z FTVS UK Praha tak, aby sa deti naučili 12 kľúčových pohybových schopností odpovedajúcich ich veku.

Svoj pokrok môžu sledovať v herných plánoch, do ktorých zbierajú motivačné samolepky. Celým kurzom ich sprevádza obľúbený putovný maskot opička Max.

Zvoľte si mesto

pavol@gymnathlon.sk

info@gymnathlon.sk

(pondelok-piatok, 9:00-15:00)

"Naším veľkým prianím je, aby si deti šport a pohyb zamilovali. K tomu im chceme pomôcť tým, že im ho predstavíme ako zábavu a hravú aktivitu a nie ako náročný dril. Chceme, aby bol každý gymnathlon tréning silným emočným zážitkom, kde deti zabudnú na okolitý svet. Chceme, aby odchádzali a znovu prichádzali nadšené a šťastné. Chceme, aby Gymnathlon bol jedným z prvých krôčkov na ceste k celoživotnej láske k športu."

Zakladatelia
Jan Březina a Martin Jahoda
Športu zdar!

Korešpondenčná adresa

Šport pre novú generáciu, o. z.

Jamnického 12, 841 05 Bratislava

Ďakujeme partnerom za spoluprácu

Podmienky športového programu Gymnathlon| Informácie ku spracovaniu osobných údajov