Prihláste sa do kurzu za zníženú cenu!

Postup v prípade prerušenia kurzov z dôvodu ochorenia COVID-19

Vzhľadom k aktuálnej situácií ohladom ochorenia COVID-19 a jeho dynamickému a často nepredvídateľnému vývoju by sme chceli rodičov uistiť o postupe a zásadách, ktoré budeme ako Gymnathlon v súvislosti s priebehom kurzov uplatňovať. Našim primárnym cieľom je, aby deti mali možnosť športovať a Gymnathlon im mohol v maximálnej možnej miere prinášať radosť z pohybu.

Pokiaľ tieto nariadenia akýmkoľvek spôsobom obmedzia alebo prerušia priebeh kurzov, v Gymnathlone budeme uplatňovať jedno z nasledujúcich riešení, vždy od aktuálnej situácie v závislosti od doby trvania obmedzení alebo prerušení kurzov:

Krátkodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 30.11.2021):
  • Trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.
  • Začiatok 2. polroku bude ihneď po skončení 1. polroku.
Strednodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 28.02.2022):
  • Kurz Gymnathlon sa presúva do 2. polroku a trvanie kurzu bude adekvátne predĺžené tak, aby sme v každom prípade dodržali počet 16 realizovaných tréningov, ktoré garantujeme.
  • V prípade zákazu trénovania v interiéri budú kurzy presunuté do exteriéru. Náplň tréningov bude prispôsobená aktuálnemu počasiu a lokalite, aby sme vždy zabezpečili 100% športový zážitok detí.
Dlhodobé obmedzenie alebo prerušenie kurzov (max. do 30.04.2022):
  • Kurzy budú pokračovať do konca sezóny (jún 2022).
  • Alikvótna čiastka bude vrátená vo forme:
    • zľavového kupónu do ktoréhokoľvek letného tábora Gymnathlon,
    • zľavového kupónu do ktoréhokoľvek kurzu v novej sezóne 2022/2023,
    • prevodom na Váš účet.
Za každej situácie budeme rešpektovať a dodržiavať aktuálne nariadenia vlády.

Informácie ku spracovaniu osobných údajov

Správcom osobných údajov je Šport pre novú generáciu, o.z., so sídlom Jamnického 12, 84105, Bratislava, IČO: 52581306, email: info@gymnathlon.sk. Osobné údaje sú spracovávané za účelom vedenia zoznamu členov tohto združenia a na účel nevyhnutnéj komunikácie s účastníkom športového programu GYMNATHLON a jeho zákonnými zástupcami a pre dokumentáciu činnosti občianskeho združenia vrátane robení fotografií alebo zvukových alebo obrazových záznamov (videí) zo športového programu, a to po dobu členstva a účasti na programe GYMNATHLON. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek žiadať od správcu prístup k osobným údajom, ktoré sa ho týkajú, ich opravu alebo výmazanie v prípade ukončenia členstva, poprípade na obmedzenie spracovania a ďalej právo namietať proti spracovaniu, ako aj právo na prenosnosť údajov za podmienok ustanovených všeobecne záväznými právnymi predpismi. Dotknutá osoba má právo odvolať svoj súhlas, ak je spracovanie založené na jeho súhlase. Dotknutá osoba má právo podať sťažnosť na Úrade pre ochranu osobných údajov. Vedenie zoznamu členov občianskeho združenia upravuje Občiansky zákonník a v súlade s ním stanovy občianskeho združenia.