Skip to main content

Výber kurzu Gymnathlon

Kurzy v lokalite ZŠ Kornela Mahra, Trnava

Najbližšie kurzy v oblasti

Mapa

Areál Molecova 1/A, Bratislava IV Karlova Ves
Molecova 1/A
Active
Streda 15:00–16:00
voľné miesta
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa, Bratislava V Petržalka
Haanova 28
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
FamilyGym Oáza, Košice I Sever
Kustrova 5
Baby
Utorok 15:15–16:00
voľné miesta
Baby
Streda 15:15–16:00
voľné miesta
FitHouse, Spišská Nová Ves
Slnečné nábrežie 1
Sportmix
Štvrtok 15:00–16:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Fitnessland, Bratislava V Petržalka
Holíčska 27
Baby
Utorok 16:00–16:45
voľné miesta
Baby
Štvrtok 16:00–16:45
voľné miesta
Gymnázium, Partizánske
Komenského 2
Sportmix
Utorok 16:30–17:30
voľné miesta
Junior
Utorok 17:30–18:30
voľné miesta
Gymnázium Antona Bernoláka, Senec
Lichnerova 69
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Sportmix
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
Gymnázium Grösslingová, Bratislava I Staré Mesto
Grösslingová 18
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
kurz obsadený
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen
Hronská 3
Sportmix
Streda 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
kurz obsadený
Gymnázium Školská, Spišská Nová Ves
Školská 7
Sportmix
Streda 15:30–16:30
voľné miesta
Junior
Streda 16:30–17:30
voľné miesta
Gymnázium Ul. Ladislava Sáru, Bratislava IV Karlova Ves
Ul. Ladislava Sáru č. 1
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Gymnázium Vráble
Školská 26
Junior
Pondelok 17:15–18:15
voľné miesta
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
Hard Gym, Bratislava III Rača
Pekná cesta 6A
Baby
Pondelok 16:00–16:45
voľné miesta
Baby
Streda 16:00–16:45
voľné miesta
Hotelová akadémia, Humenné
Štefánikova 28
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Inspiro Park Oddychu, Ivanka pri Dunaji
Nádražná 36
Junior
Utorok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Baby
Štvrtok 15:00–15:45
voľné miesta
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
LM Training Centre, Liptovský Mikuláš
Tranovského 3995
Baby
Streda 17:00–17:45
voľné miesta
Mariánska sála, Trnava
Františkánska 34B
Baby
Pondelok 17:00–17:45
voľné miesta
Movement Gym, Bratislava IV Dúbravka
M. Schneidera-Trnavského 4B
Baby
Pondelok 10:15–11:00
voľné miesta
Baby
Pondelok 11:15–12:00
voľné miesta
MuscleFit fitness centrum, Miloslavov
Lesná 550
Baby
Utorok 10:00–10:45
voľné miesta
Obchodná akadémia, Dolný Kubín
Radlinského 55
Junior
Utorok 16:30–17:30
voľné miesta
Premonštránske gymnázium, Košice I Staré Mesto
Kováčska 28
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
Rebelia, Šaľa
Kráľovská 8
Baby
Streda 15:15–16:00
voľné miesta
Rektorát UPJŠ, Košice I Staré Mesto
Šrobárova 2
Junior
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
SOŠ obchodu a služieb, Zlaté Moravce
Ulica SNP 5
Junior
Utorok 16:00–17:00
kurz obsadený
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
kurz obsadený
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
SOŠ Techniky a služieb, Topoľčany
Pílska 7
Junior
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
Spojená škola, Sládkovičovo
Školská 54
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
Spojená škola de La Salle, Bratislava III Rača
Čachtická 14
Sportmix
Pondelok 15:30–16:30
voľné miesta
Spojená škola Masarykova, Prešov
Masarykova 24
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
nedostupné
Junior
Pondelok 17:00–18:00
nedostupné
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
SPŠ stavebná Emila Belluša, Trenčín - Zlatovce
Staničná 4
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
STARFIT fitness centrum, Bratislava III Nové Mesto
Junácka 4
Baby
Streda 10:00–10:45
voľné miesta
Stredná odborná škola technická, Dubnica nad Váhom
Bratislavská 18
Junior
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Stredná priemyselná škola Bzinská, Nové Mesto nad Váhom
Bzinská 11
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
Súkromná stredná odborná škola SNP, Poprad
SNP 1253
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
Súkromná športová hala EVA, Prešov
Solivarská 28
Junior
Streda 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
Športová hala, Vranov nad Topľou
Sídlisko Juh 4A
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
TJ Sokol, Bratislava I Staré Mesto
Sokolská 1
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Základná škola, Smižany
Komenského 3
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Bieloruská, Bratislava II Podunajské Biskupice
Bieloruská 1
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Dolinský potok, Kysucké Nové Mesto
Dolinský potok 28
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Dudová, Bratislava V Petržalka
Dudova 2
Junior
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Gašpara Haina, Levoča
Gašpara Haina 37
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Grundschule, Kežmarok
Hradné námestie 38
Baby
Streda 16:00–16:45
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Hradná, Nové Zámky
Hradná 22
Junior
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ J. A. Komenského, Bánovce nad Bebravou
Komenského 1
Junior
Štvrtok 16:30–17:30
voľné miesta
ZŠ J. Alexyho, Zvolen
J. Alexyho 1
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Jána Amosa Komenského, Čadca
Komenského 752
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
kurz obsadený
ZŠ Jana Amosa Komenského, Púchov
Komenského 50
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
ZŠ Jana Amosa Komenského, Sereď
Komenského 8
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
ZŠ Jána Hollého, Šaľa - Veča
J. Hollého 48
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Jarná, Žilina
Jarná 20
Sportmix
Štvrtok 15:30–16:30
voľné miesta
Junior
Štvrtok 16:30–17:30
kurz obsadený
ZŠ Jilemnického, Žiar nad Hronom
Jilemnického 2
Junior
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
ZŠ Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica
Gaštanová 12
Junior
Utorok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
ZŠ Kežmarská, Košice II Západ
Kežmarská 28
Sportmix
Piatok 15:30–16:30
voľné miesta
Junior
Piatok 16:30–17:30
kurz obsadený
ZŠ Kornela Mahra, Trnava
Kornela Mahra 11
Junior
Pondelok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
Baby
Utorok 16:00–16:45
voľné miesta
Baby
Utorok 17:00–17:45
kurz obsadený
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
kurz obsadený
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
kurz obsadený
Baby
Piatok 17:00–17:45
voľné miesta
ZŠ Krymská, Michalovce
Krymská 5
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
Baby
Streda 16:00–16:45
posledné dostupné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Ladislava Novomeského, Lučenec
Rúbanisko II 3079
Sportmix
Streda 16:00–17:00
kurz obsadený
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Ľudovíta Fullu, Košice III Dargovských hrdinov
Maurerova 21
Active
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Ľudovíta Štúra, Šaľa
Pionierska 4
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ M. R. Štefánika, Trebišov
M. R. Štefánika 51
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Gymnázium M. R. Štefánika, Šamorín
Slnečná 2
Sportmix
Streda 16:30–17:30
voľné miesta
Junior
Streda 17:30–18:30
kurz obsadený
ZŠ Mierová, Bratislava II Ružinov
Mierová 46
Sportmix
Štvrtok 16:30–17:30
kurz obsadený
Junior
Štvrtok 17:30–18:30
kurz obsadený
ZŠ Milana Rastislava Štefánika, Most pri Bratislave
Športová 470
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
kurz obsadený
Junior
Pondelok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
ZŠ Mojmírova, Piešťany
Mojmírova 98
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
ZŠ Na dolinách, Trenčín
Na dolinách 27
Baby
Pondelok 15:45–16:30
voľné miesta
Baby
Pondelok 16:45–17:30
voľné miesta
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Nobelovo námestie, Bratislava V Petržalka
Nobelovo námestie 6
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
ZŠ Pavla Dobšinského, Rimavská Sobota
P. Dobšinského 2
Baby
Pondelok 16:30–17:15
voľné miesta
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Pavla Horova, Bratislava IV Devínska Nová Ves
Pavla Horova 16
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Podzáhradná, Bratislava II Podunajské Biskupice
Podzáhradná 51
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Pri Podlužianke, Levice
Pri podlužianke 6
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Rastislavova, Prievidza
Rastislavova 4
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Rozmarínová, Komárno
Rozmarínová 1
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Aurela Viliama Scherfela, Poprad
Fraňa Kráľa 2
Baby
Štvrtok 16:45–17:30
kurz obsadený
Baby
Štvrtok 17:30–18:15
voľné miesta
ZŠ s MŠ Cádrova, Bratislava III Nové Mesto
Cádrova 23
Active
Utorok 15:00–16:00
voľné miesta
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Jána Bottu, Trnava
Jána Bottu 27
Sportmix
Utorok 15:00–16:00
voľné miesta
Junior
Utorok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
ZŠ s MŠ Kalinčiakova, Bratislava III Nové Mesto
Kalinčiakova 12
Junior
Pondelok 17:00–18:00
kurz obsadený
ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec
Koperníkova 24
Baby
Utorok 16:00–16:45
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Odborárska, Bratislava III Nové Mesto
Odborárska 2
Junior
Streda 15:00–16:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Okoličianska, Liptovský Mikuláš
Okoličianska 8C
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
kurz obsadený
ZŠ s MŠ P. Dobšinského, Prievidza
Ul. P. Dobšinského 5
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Pod Papierňou, Bardejov
Pod papierňou 1
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Priehradná, Martin
Priehradná 11
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Riazanská, Bratislava III Nové Mesto
Riazanská 75
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Rusovce, Bratislava V Rusovce
Vývojová 228
Sportmix
Streda 15:00–16:00
voľné miesta
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Sibírska, Bratislava III Nové Mesto
Sibírska 39
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ sv. Gorazda, Žilina
Ulica sv. Gorazda 1
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
kurz obsadený
Baby
Streda 16:00–16:45
voľné miesta
ZŠ s MŠ Vetvárska, Bratislava II Podunajské Biskupice
Vetvárska 7
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Za kasárňou, Bratislava III Nové Mesto
Za kasárňou 2
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Sídlisko SNP, Galanta
Štvrť SNP 49
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
ZŠ Sokolíkova, Bratislava IV Dúbravka
Sokolíkova 2
Active
Utorok 17:15–18:15
voľné miesta
Sportmix
Streda 15:00–16:00
voľné miesta
Junior
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
ZŠ Stred, Považská Bystrica
Stred 1
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Šmeralova, Prešov
Šmeralova 25
Sportmix
Utorok 15:00–16:00
voľné miesta
Junior
Utorok 16:00–17:00
kurz obsadený
ZŠ Topoľová, Nitra
Topoľová 8
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
kurz obsadený
Baby
Streda 16:00–16:45
voľné miesta
Baby
Streda 17:00–17:45
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica
Trieda SNP 20
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:15–18:15
kurz obsadený
Baby
Piatok 16:00–16:45
kurz obsadený
ZŠ Vajanského, Lučenec
Ulica Vajanského 47
Baby
Štvrtok 15:10–15:55
voľné miesta
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Vajanského, Skalica
Vajanského 2
Sportmix
Streda 16:15–17:15
voľné miesta
Junior
Streda 17:15–18:15
voľné miesta
ZŠ Vazovova, Bratislava I Staré Mesto
Vazovova 4
Sportmix
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Utorok 17:00–18:00
kurz obsadený
ZŠ Vrútocka, Bratislava II Ružinov
Vrútocká 58
Junior
Utorok 17:00–18:00
posledné dostupné miesta
Balance Dom, Bratislava II Ružinov
Narcisová 5
Baby
Pondelok 16:00–16:45
voľné miesta
Baby
Streda 16:00–16:45
voľné miesta
SŠ Nám. sv. Štefana, Dunajská Streda
Námestie. sv. Štefana 3
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
posledné dostupné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Školská, Handlová
Školská ulica 53
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Ul. kpt. Nálepku, Nové Mesto nad Váhom
Ul. kpt. Nálepku 855
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno
Štúrova 13
Junior
Utorok 17:00–18:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
Gymnázium Ladislava Novomeského, Senica
Dlhá 12
Baby
Štvrtok 16:00–16:45
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Zlatá, Rožňava
Zlatá 2
Junior
Utorok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
Gymnázium Terézie Vansovej, Stará Ľubovňa
17. novembra 6
Baby
Štvrtok 16:00–16:45
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ J. Švermu, Humenné
Štefánikova 31
Baby
Streda 16:00–16:45
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Kataríny Brúderovej, Bratislava III Vajnory
Osloboditeľská 1
Sportmix
Pondelok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Zarevúca, Ružomberok
Zarevúca 18
Baby
Pondelok 16:00–16:45
voľné miesta
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
Stredná priemyselná škola, Snina
Partizánska 1059
Sportmix
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Štvrtok 17:00–18:00
voľné miesta
BlueKiwiClub, Miloslavov - Alžbetin Dvor
Bottova
Baby
Štvrtok 15:00–15:45
voľné miesta
Gymnázium Bernolákova, Šurany
Bernolákova 37
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ Nábrežná, Nové Zámky
Nábrežná 95
Baby
Pondelok 15:30–16:15
voľné miesta
Sportmix
Pondelok 16:30–17:30
voľné miesta
Junior
Pondelok 17:30–18:30
voľné miesta
Centrum voľného času, Svit
Hviezdoslavova 32
Sportmix
Utorok 16:15–17:15
voľné miesta
Junior
Utorok 17:15–18:15
voľné miesta
Gymnázium Milana Rastislava Štefánika, Košice I Staré Mesto
Námestie L. Novomeského 4
Junior
Štvrtok 16:00–17:00
voľné miesta
Sportmix
Štvrtok 17:15–18:15
voľné miesta
Stredná odborná škola technická, Poprad
Kukučínova 12
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
Svet Detí Pajštunáčik, Stupava
Cementárenská 15
Baby
Pondelok 16:30–17:15
voľné miesta
ZŠ Nová Dedinka
Hlavná 45
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:00–18:00
voľné miesta
ZŠ s MŠ Maxima Gorkého, Trnava
Maxima Gorkého 21
Sportmix
Streda 16:00–17:00
voľné miesta
Junior
Streda 17:15–18:15
voľné miesta